درباره ما

خوش آمدید

خوش آمدید به دنیای هوشمند

شرکت سخت کوشان اریس، مبدع و بنیان‌گذار اولین پروژه دنیای هوشمند در کشور می‌باشد.
این پروژه در کنار پروژه اکوسیستم هوشمند در ایران، با هدف افزایش رفاه اجتماعی و ایجاد بستر مناسب جهت کاهش هزینه‌های روزمره هموطنان،
به عنوان راهی برای صرفه‌جویی، پس‌انداز و نیز کسب درآمد، در اختیار همکاران تجاری قرار گرفته است.

ماموریت ما

هدف اصلی و رسالت ما، افزایش سلامت و تامین رفاه اجتماعی بوده و پروژه دنیای هوشمند نیز در راستای همین ارزش‌ها تعریف و بسط داده شده است.

چشم انداز ما

امید داریم این پروژه، تاثیری گسترده در ارائه خدمت به همکاران و مردم عزیز ایران داشته باشد تا بتوانیم شاهد رشد روزافزون گستره اقتصادی و به حرکت درآوردن چرخه‌های تجاری در کشورمان باشیم.
درباره

درباره ما

3

سال تجربه در بازاریابی

شرکت سخت کوشان اریس با کادر مدیریتی بسیار مجرب با یک دهه سابقه کاری در زمینه فروش مستقیم، اقدام به توزیع فروش محصولات آرایشی بهداشتی منحصر به فرد خود با برند بنوید کرده است.این محصولات کاملا گیاهی هستند و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت از بهترین و اورگانیک ترین سازنده های برتر دنیا وارد شده و در کارخانه اریس تولید می شوند.

چشم انداز

ماندگاری در بازار به واسطه ارائه محصولات با کیفیت و سالم و داشتن مشتریان راضی و وفادار، دارای حس اعتماد و با نگاه سازمان محور به گونه ای که برند محصولات در اذهان همه نقش بندد. همچنین داشتن مجموعه ای بزرگ از مشاوران توانمند ، شاد و موفق در نقاط مختلف دنیا، مشاورانی که میدانند به واسطه بودن بستری مناسب میتوانند رویای خوب خود را رقم بزنند و آینده خود را بسازند.

راه حل ها و ارزش رضایت

رضایتمندی مشتریان بواسطه ارائه محصولات با کیفیت و خاص، به عنوان یک برند محبوب و مطرح شدن نام آن در کنار رقبای مطرح دنیا با کمک و همکاری مشاوران فروش توانمند و حرفه ای و داشتن مجموعه ای عظیم از مشاوران فروش موفق و شاد دراقصی نقاط دنیا که به رویاها و اهداف خود رسیده اند از چشم اندازهای اصلی شرکت است.

روش ما

شیوه ای که شرکت سخت کوشان اریس برای توزیع محصولات خود در نظر گرفته است فروش مستقیم می باشد. چرا که با این روش می تواند محصولاتی با کیفیتی بسیار بالا را با قیمت تمام شده پایین تری نسبت به بازار در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهد و از طرفی می تواند بستری برای کسب درآمد اقشار مختلف جامعه بدون محدودیت و تنها مطابق با نیاز و توانایی هر فرد ایجاد کند.
بیایید با هم کار کنیم

بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهیم
کاری که انتظار شما را برآورده می کند.

مشاوره دریافت کنید
حقایق جالب

اعداد جادویی

0+

سال تجربه

0

کارشناس فعال

0

فن آوری پیشرفته

0

جایزه برنده

بررسی ارزش های ما

بدست آوردن حس اعتماد و ایجاد عدالت ریشه از صداقت خواهد داشت. لذا صداقت و شفافیت در همه ابعاد چه در زمینه تبلیغات و چه محصولات اعم از کیفیت، کمیت، سلامت و قیمت که متضمن ماندگاری و حس اعتماد و اطمینان نزد افراد میباشد.
مشتریان
0
محصولات
0
قراردادها
0
سمینارها
0
برایند رشد
0
ما یک شرکت پیشرو در بازار هستیم

رویایت را تست کن
آینده ات را بساز

تماس بگیرید

درخواست یک مشاوره

برای ما ایمیل بفرستید و به زودی با شما تماس خواهیم گرفت
9:00-17:00 شنبه تا پنجشنبه - از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد